فهرست بستن

چطور اعتماد کنیم؟

ارسال بدون پیش پرداخت و بیعانه

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید های اینترنتی مشاهده میشود دریافت بیعانه و پیش پرداخت برای محصولات است، زیرا فروشندگان از مواردی مانند خرید های الکی و دروغین و یا مواردی دیگر که شامل هزینه زیاد برایشتان میشود هراس دارند.  فروشگاه بست کالا افتخار میکند که به عنوان یکی از موارد مهم جهت اطمینان سازی مشترین خود ، هیچ گونه پیش پرداخت و بیعانه ای از مشتریان خود دریافت نمی کند .

ارسال رایگان کالا و عدم دریافت هزینه ارسال

یکی دیگر از شرایط موجود در خرید های اینترنتی و وب سایت های فروشگاهی دریافت هزینه ارسال کالا از مشتری است که به همین نام سایت های زیادی هزینه های بالایی برای ارسال نیز دریافت میکنند و به طوری از این راه نیز سود کسب میکنند. فروشگاه بست کالا در این مورد نیز جهت اطمینان سازی هرچه بیشتر مشتریان خود هزینه ارسال کالا را دریافت نمیکند بنابراین ارسال کالا ها کاملا رایگان میباشد.

همراه با گارانتی معتبر نوین سرویس

و در آخر باید به این مورد نیز اشاره نمود که تمامی کالا های این فروشگاه به همراه دفترچه گارانتی شرکت معتبر نوین سرویس ارایه میشوند. مدت زمان این گارانتی 5 سال میباشد که شمال 2 سال گارانتی تعویض کالا و 3 سال خدمات پس از فروش است، برای اطمینان هر چه بیشتر میتوانید نوین سرویس را در اینترنت جستجو نمایید. همچنین لازم به ذکر است که این شرکت در تمامی شهر های ایران شعبه داشته و نصاب های حرفه ای را برای نصب کالای شما ارسال خواهد کرد.